UCRETSİZ KEŞİF İÇİN HEMEN ARAYIN.

 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası

MARMARIS DEKORASYON, MARMARIS BANYO DEKORASYON, MARMARIS MUTFAK DEKORASYON

MARMARIS DEKORASYON

MARMARİS PİMAPEN
MARMARİS MUTFAK DEKORASYON
MARMARİS DEKORASYON
MARMARİS VİDANJÖR
MARMARİS TIKANIKLIK AÇMA
MARMARİS KANAL AÇMA

Marmaris Vidanjör

 1.    Kanalizasyon ağları ile evsel atıklar, belediyenin arıtma tesislerine iletilir. Belediyenin aritma tesislerinde bu evsel atıklar geri dönüşüm ile doğaya zararı engellenir. Bazi bölgelerde kanalizasyon ağı olmadığı için evsel atıklar fosseptik çukurlarında biriktirilir ve belediyenin aritma tesislerine, vidanjör araçları ile iletilir. Bu şekilde hizmet alma ihtiyaci bölgemizde selimoye bozburun ve civaronda çok fazlasıyladır.  Marmaris Vidanjör olarak selimiye bozburun hisarönü ve cevre koylere 7/24 hizmet vermekteyiz.  
 2.      Evsel atıkların kanalizasyon aglarina gidiş baglanti hatlarindada sorunlar tıkanıklık  ve şişme gibi istenmeyen durumlar olismakta ve bu sorunların bekletilme şansı  da olmamaktadır. Bu gibi durumlarda da vidanjör araçlarımız marmariste logar çekimi ve temizliği ile hizmet vermektedir.
 3.      Marmariste tikaniklik açma hizmetlerini en yeni teknoloji ekipmanlarımız ile sağlamaktayız 
 4.     Marmariste kanalizasyon altyapısının durumundan ve yazlık yer olmasindan kaynaklı özensiz kullanımlardan dolayı surekli tıkanıklık sorunları yasanmakta ve kanal açma hizmeti gerekmetedir. Marmariste en yeni hizmet araçlarımız ve uzman tecrübeli ekibimiz ile kanal açma hizmeti vermekteyiz
 5.  
 6.  1.Marmaris Vidanjör Hizmetleri :
 7. Marmaris ve çevresinde 7/24 vidanjör hizmeti vermekteyiz
 8. Selimiye, Bozburun, Hisarönü,  ve çevre köylerde 
 9.      
 10.      2. Marmaris Kanal Açma:
 11. Marmaris ve çevresinde tikaniklik açma , kanal açma hizmetleri vermekteyiz.

             3. Marmaris Foseptik Temizliği : Marmaris ve çevresinde foseptik temizliği, periyodik bakımları ve yıkama hizmeti vermekteyiz.

             4. Marmaris başta olmak üzere, Selimiye, Bozburun, Sogut ve cecre köylerde atık yağ temizliği hizmeti vermekteyiz. Lavabolardan kanalizasyonlara veya foseptige giden pimaslarda atik yağ ile oluşan tahribatı tıkanıklık işlerini kanal açma ve kanal yıkama ile kolayca halletmekteyiz. Otellerde restoranlar ve gida işinin olduğu işletmelerde atık yağ tikaniklik sebebi olabilmektedir. Bu tarz tıkanıklık işlerini marmaris, selimiye bozburim söğüt ve çevresinde 7/24 izman ekibimiz, araclarimiz ve en yeni makinelerimiz ile kolaylikla acmaktayiz.

            5. Kanalizasyon sistemlerinde belirli aralıklarla açılan ariza onarım ve bakım gerektirdiğinde problemleri çözmek için var olan ve kullanilan logar alanlarinin periyodik olarak vidanjör  bakımı uzman ve tecrübeli ekipler ve ilgili gereçlerle vidanjör  yapılması gerekmektedir. Kanalizasyon sistemleri arasinda bağlantı gören logarlarin tıkanması halinde vidanjör hizmeti ile uzman ekip mudahalesi gerektirir. Isletmelerinizin logar temizliği ihtiyaçlarını bunyemizde bulunan vidanjör araçlarımız, uzman ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz

           

            6. Marmaris Vidanjör 

 

 

Vidanjor hizmetleri

 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret55529
Marmaris boya

Boya marmaris